Zofia Rosemary- Zapis 478

Sen z 16.12.2022

 

Zofia dobrała się do moich regałów w pracy.

Przegrzebała wszystkie i ułożyła wszystko w kostkę, albo powiesiła równiusieńko na wieszakach. Właśnie!!!  zamiast dokumentów i innego majdanu miałam wokół biurka na 90 stopniach zabudowę z szaf pełną różnorakich ubrań. Ja nie trzymam takiego porządku w szafie i dlatego stwierdziłam że wszystko mi sprawdzili.

Oczywiście była afera, bo znaleźli miedzy dokumentami ulotki od Dariusza, do naturalne uprawy ziemi. I rozeszło się o to, że uważają, że kombinuje coś na boku ?

Mówiłam, że to ktoś mi przyniósł i w ogóle ja mam różne rzeczy i co to za grzebanie w moich szafach !!!Zapytałam – Co !!! w majtkach też mi grzebaliście?.

Zofią delikatnie wstrząsnęło, chyba na ton mojego głosu, a ja “zobaczyłam” moje trzy szuflady wypełnione majtkami z mojej sypialni na żywo. Na szczęście nie były pookładane w kostkę, tylko leżały tak jak je zostawiłam.

Szef stał na środku i trzymał tą ulotkę, dziwna była. Ja ją pamiętam, bo mam jeszcze jakieś w domu na żywo. Ta była zwinięta jak w harmonijkę i tworzyła leporello, długą do samej ziemi, mogła mieć z 1,80 wzrostu.

Zofia podeszła do biurka. Patrzyłam na nią i chyba powiedziałam, że ładnie wygląda, że twarz jej się wygładziła. Była szczuplejsza i przypominała mi tą aktorkę z “dziecka Rosemery” miała nawet włosy jak Mia w tym filmie i przez to że wygładziły jej się zmarszczki i podniósł owal, widziałam ją właśnie jak ją.