Z Zielonej Dwójki na Czerwoną Jedenastkę – Zapis 386

Sen z 7.05.2022

 

Zobaczyłam swojego Avatara w sieci na jednym z portali gdzie mam konto. Pod moim zdjęciem są miedzy innymi punktu reputacji przyznane od użytkowników.

Z mojej zielonej 2 liczba zmieniła się czerwoną 11.

Pomyślałam kiedy mi tyle minusowych punktów nawalili. ( ????) Chciałam przejrzeć za co te kwiatki dostałam, ale znalazłam się w jakimś starym mieście z Partnerem. Minęliśmy ulicę ze straganami. Lady wyłożone były maleńkimi pierożkami chyba. Ułożone to było równiutko jak pod linijkę.

Poszliśmy do miejsca gdzie sprzedawano sery. Partner pokazał mi jakiś za ladą, ciemny i dojrzewający. Powiedziała że dobry. Kosztował chyba 114 zł za kilo. Ustawiałam się w kolejce i patrzyłam jak Gość za ladą obsługuje. Nagle kros zaczął mnie macać od tyłu, zaczęłam odsuwać te ślizgające się po mnie dłonie. Myślałam że to Partner, ale to jakiś obcy Gość !!!. Ustawiłam się tak, by nikt nie miał możliwości mnie dotykać.

Jakoś mnie to zdarzenie wybiło z równowagi. Jak przyszła na mnie kolej, zamówiłam podsmażany ser z truskawką. Partner i sprzedawca zwrócili mi uwagę, że już jej nie ma, ktoś przede mną kupił ostatnią. Poprosiłam więc ser bez owoców i tego zza szyby 10 deko.

 

Edit 7:30 : Przypomniałam sobie, że we śnie wypadła mi plomba z lewej dolnej szóstki. Wyciągnęłam ją i pokazywałam Partnerowi i komuś jeszcze. Plomba miała zamontowany coś jak mini procesor w kolorze złota. W zębie miałam dziurę jak lej po bombie. Zastanawiałam sie kiedy mam wizytę umówioną, ale nie mogłam przypomnieć sobie daty. Teraz, przy wpisie wiem, że na 18-tego.