Występ(Ostatni będą pierwszymi) – Zapis 248

Sen z 02.07.2021

 

Występowałam w przedszkolu chyba, mojej córki. Stałam tak jakby z tyłu. Za sobą miałam laptopa gotowego do odtworzenia pliku. Przede mną były jakby ławki, w nich siedzieli ludzie, do mnie tyłem, a na końcu jakby komisja. ta była do mnie przodem.

( Ja już miałam podobny incydent, ale chcieli kasę, więc nie wystąpiłam Gwiazda Chaosu – Zapis 27 )

 

Ktoś zapytał czy sobie poradzę. Odpowiedziałam że, Tak, umiem śpiewać. Puściłam piosenkę, usłyszałam pierwsze dźwięki i zaczęłam  przygotowywać się do wokalu. Cały czas myślałam o tym fajnym “przejściu” Które zaczyna się w czasie 1:58, gdzie głosy tworzą wibracje, która wprawia w podobne drżenie moje ciała jak głos Rosyjskiego Naukowca.

 

Sporo ludzi  się odwróciło i kiwało z uznaniem, że nawet fajny ten kawałek. Zaczęli pytać co to jest??  Ja że “Ukrainki”. Nagle głos zmilkł, play lista mi przeskoczyła i zaczęła grać inna nuta. Próbowałam go odnaleźć ale, jak klikałam na obraz pliku, to podbierało inny utwór. Pomyślałam że chyba go usunęli z listy youtube.

Przypomniałam sobie że, przecież go umieściłam wczoraj na facebooku ( fakt), szybko zalogowałam się, ale również nie słyszałam już wokalu po otworzeniu linka.