Owen Wilson australijski tenisista – Zapis 418

Sen z 17.07.2022

 

Byłam w jakiejś restauracji, pracowałam jako kierownik. Dziwne to było miejsce, bo pod ladą barową była jama jak wykuta w skale. Jeden główny stolik na podwyższeniu, ciasno oblegany. Miał takie coś na środku, bo jak wyszły klientki to to poprawiałam, trzy kamienne prostokąty jak małe małe menu. Do reszty schodziło się jakby w dół, ale też to co widzę jakieś dziwne. Jakby zejście z murami czy wydrążone w skale z roślinnością.

Jechałam z Partnerem samochodem cabrio, bo nie było dachu. Poczułam senność i odchyliłam głowę do tyłu. Widziałam chyba bezlistną strukturę drzewom. Albo coś jak totemy. W tej ażurowej plątaninie dostrzegłam zarysy Gwiazd. I tak sobie patrze i myślę, że nie wszystkie wyglądają jak gwiazdy, bo widzę też strzałki skierowane do góry i coś co łączy wszystkie te wzory jak litery w alfabecie.

Minął nas Gość w wózku inwalidzkim. Patrzę !!! Partner śpi. Przed nami wysoka zaspa ze śniegu, Gość i jeszcze jeden mężczyzna też śpi przed tą zaspą. Nie wiem ile wszyscy spaliśmy, ale ten jeden spał z łopatą do odwalania tego śniegu. Obudziłam Partnera i jakoś przejechaliśmy do warsztatu mojego kuzyna. Później jakaś kobieta mówiła mi, że jakieś dwa konkretne minerały ( podała nazwy) będą niwelować tą senność. Ale wbiegłam jej w słowo i powiedziałam, że nie, to nie to.

Znalazłam się z Gościem z wózka. Podpisywałam jakąś umowę, czy dokumenty. To był Owen Wilson australijski Tenisista. Poznałam go po tym krzywym nosie. Zagadywał cały czas tak, że nie mogłam skupić się na tych papierach. Takie to było drobnym drukiem napisane. Nie wiem czego to mogło dotyczyć, ale parafowałam każdą stronę.