Nieczystości – Zapis 387

Sen z 9.05.2022

 

Byłam w jakimś dziwnym miejscu z Partnerem. Ktoś nas oprowadzał i tłumaczył mi gdzie co jest. Zapytałam gdzie jest łazienka, bo dla mnie to najważniejsze.

Nawet komuś mówiłam że absolutnie nie wolno mi zasnąć w brudnym ciele, a w szczególności w nieczystych włosach. 

Wskazali mi prysznice, ale to było w ścianie jak kapsuła solarna. Trzeba było wejść równolegle, zamknąć się i uruchomić natrysk.  Nie mogłam sobie wyobrazić tego prysznica na leżąco. Pomyślałam, że przecież się utopie. No chyba że że bee robić przerwy, czy co ???

Partner pokazał mi Kobietę. Miała w rękach łańcuch z hakiem. Weszła do jakiegoś szamba i musiała zanurkować by na podłożu założyć ten hak o jakiś zaczep. Boże, jak to śmierdziało !!!!  jak poruszała się w tej brei. Przy każdym jej ruchu unosił się śród, że urywało nos. Patrzyła na mnie i tak dziwnie się wyszczerzyła, że nawet teraz pamiętam tą twarz. Przypominała mi Nieudany wizerunek Ireny Szewińskiej z tablicy pamiątkowej. Tak sobie myślałam, jak ona to zrobi, ale zanurzyła się bardzo pewnie.

Nagle znalazłam się w domu, stałam w drzwiach tarasowych. Lało się ze mnie to jasno musztardowe gówno. Partner siedziała w pokoju, poprosiłam żeby coś przyniósł do wytarcia, bo nie chciał wnieść tego smrodu do domu. Byłam cała mokra od pasa w dół.