Men – Zapis 262

Sen z 03.08.2021

 

Ktoś zszedł tutaj. Jakiś potężny Mężczyzna.

Nie jest przygotowany do egzystencji na tym poziomie, bo chyba zobrazowały mi to karty tarota i mam wrażenia że widziałam same paziki. Czyli za słabe przystosowanie do środowiska pod względem energii. Ktoś będzie nieporadny w tym zakresie.

 

Byłam chyba w starym domu mojej Babki ze strony Ojca. Tak mi się wydaje bo mignął mi obraz kupy gnoju który leżał przed oborą. I na stówę jest to wspomnienie z czasu gdy mogłam mieć 6 lat. Był tam jakiś elegancki mężczyzna który podał mi kartkę, taki mini testament, czy co.

Napisał że jest homoseksualistą i jak to przeczytałam to ci co stali przyklejeni do mnie, bardzo ich to zdziwiło.

Nagle obok pojawił się mój brat Dariusz. Chyba chciał dzielić jakieś majątki. Podał mi jakiś pierścień, założyłam go, ale brakowało mu jednego oczka, czwarte wgłębienie było puste, brakowało prawdopodobnie rubinu.

Nie pamiętam, ale chyba go zdjęłam.

Myślałam o tym podziale, bo on chyba mnie ściągnął, żeby się spisać na jego rzecz. Myślałam, że mnie przecież już Ojciec wyposażył w ziemię po mojej Prababce, ale stwierdziłam że jak będzie coś “podskakiwał” to mu się  wpieprzę w schedę, bo według prawa należy mi się część.