Matka z Synem – Zapis 560

Sen z 20.06.2023

 

Byłam w pracy, etatowej. Przyjechała do mnie Matka z Synem, pracowałam kiedyś u nich. W biurze nie było nikogo oprócz nas. Usiedliśmy przy stole w gabinecie szefa w rzeczywistości takiego nie ma. Siedziałam zorientowana twarzą na południowy zachód. Oni na wprost mnie. Zrobiłam im chyba herbatę bo mieli jakieś szklanki, albo nie, Barbara sama sobie zrobiła, jak u siebie.  Pytałam co u nich słychać, nie rozmawiałam z nimi na żywo ponad 9 lat.

Barbara narzekała na biura, że przebudowali i kontrola teraz się czepia. Krzysztof przesiadł się i teraz siedział z mojej lewej, tak blisko że dosłownie się o niego opierałam.

Powiedziałam że urodził mu się syn i potwierdził. Barbara cały czas mówiła o tej kontroli, okazało się się że jest z marszałkowskiego. Podała mi nazwisko.

Nie dosłyszałam, zapytałam czy Czerwińska? Bo Ona była u nas z kontrolą.

Ale nie to był ktoś inny, nazwisko było tylko podobne. W zasadzie nie wiem po co przyszli, zresztą nie skupiałam się na rozmowie, tylko na tym po co przyszli. Jeszcze we dwoje. Tak jak mówię, na żywo nie pracuje u niech już 9 lat, więc czego mogli by chcieć ?