Jeleń Nagród – Zapis 255

Sen  z 13.07.2021

 

Dojechałam samochodem do domu, jak wjeżdżałam na posesję zobaczyłam Jelenia. Stał w zaroślach i patrzył na mnie. Wyciągnęłam telefon żeby zrobić mu zdjęcie, ale miałam tylko ten stary, a on robi kiepskie, mało wyraźne.

 

Nagle !!   Jeleń  znalazł się przede mną i wlazł na brzozę. Normalnie zaczął się wspinać chyba, dodatkowo biło od niego bardzo jasne światło. Patrzyłam jak oniemiała i nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Za chwilę znalazł się znowu blisko mnie, prawie przy mojej twarzy.

Był ogromny, miał na czole trzy świecące punkty: czerwony, zielony i żółty, albo czerwony, zielony i niebieski, odwrócony trójkąt.

Jeleń zachowywał się jak zwierzę które kocha człowieka, np: pies. Tak “chrapał” i przebierał nogami jak koń, gdy jest szczęśliwy. Trochę byłam zszokowana, bo był wielki jak koń, no i przecież to był jeleń. Normalnie niepojęte.

 

Jak wjeżdżałam na działkę to zobaczyłam że stoi na łące nowy zielony ciągnik i jakaś jeszcze jedna czerwona maszyna rolnicza. To jeleń dał mojemu Ojcu, nie jestem pewna ale (za mnie??? ) nie wiem.  Dojechałam w geste zarośla i wysiadłam z samochodu.

 

Wcześniej byłam u Ciotki, stawiałam tarota w pokoju na górze. Nagle zrobiło się dużo tych klientów, same dziewczyny w długich gęstych włosach. Pierwsza mi nie zapłaciła, więc stwierdziłam że dzisiaj zrobię wszystkim jedno pytanie gratis. Zastanawiam się czy Ciotce nie przeszkadza, że ludzie przychodzą do jej domu, na prognozy do mnie.