Gruszki – Zapis 368

Sen z 09.04.2022

 

Byłam w domu Gruszków. Ruderowo było że aż strach. Zaraz obok była stacja kolejowa, z torami na krzyż. Dziwne, ale stwierdziłam że tak też można. Oprócz Gruszków, było tam też dwóch Gości, mój Partner pił z nimi chyba wódkę. Ja raz wyszłam z tego domu, bo w okolicy był staw z tysiącami gatunków ptaków, ale było jeszcze przedwiośnie i miejscami zamarznięta ziemia więc ptaków było niewiele.

Później jak wyszła ze ścieżki okalającej staw okazało się, że wszyscy mnie szukali. Tłumaczyłam że tu trzeba przyjść o 4 rano i tak zrobię w sezonie.

Zaczęliśmy iść, lasem, drogą i wyszliśmy w drugim domu Gruszków. Przeszliśmy przez pomieszczenia i wyszliśmy tarasem na drugiej stronie.

Dziwne to było miejsce, wyglądało jak miasteczko górnicze, nie wieś, nie miasto, ale miasteczko stworzone na potrzebę. Pytam dlaczego zatrzymali się w tej bazie, oni że najłatwiej tu o prace, zawsze można na jakiś zmywak wejść.

Po lewej zobaczyłam jaśniejącą górę, prześwietlała przez drzewa. Na szczycie dostrzegłam 3 krzyże. Zapytałam o to:  co to jest ??? To było piękne.

Gruszki trochę się motały, ale to chyba ja je naprowadziłam że cmentarz. Zapytała ile tych krzyży tam jest?

– Odpowiedzieli że czterdzieści.

Gruszki poszły na jakąś sprawę, w jakiejś arce czy barce. Drewniane to było i wielkie, o jakieś śpiewnie chodziło. Nie wiem.

Ja patrzyłam na Partnera, wściekły był jak cholera. Przyczepił się o białe buty sportowe do córki, że nie wyczyszczone, ale pokazałam że nawet piaskowane w środku.

Jak to mnie zdziwiło dopiero, co to znaczy piaskować w środku buty i po co ? Jak podawałam mu te buty to widziała reszki żółtego piasku w środku. Nie wiem czemu to miało służyć, może na pozbycie się zapachu ???

Mój Partner zamienił się w super bohatera w stroju i pelerynie i miała takie coś przyczepie do swojej platformy. Wyglądał trochę jak Srebrny Surfer. Ciągnął na trzech różowo-fioletowych wiązkach taką mniejszą platformę z czymś tam. Też chciałam jak On, ale ja byłam jak ta mniejsza platforma z Zielonkawymi wiązkami, ???? i jakoś mi to się wszystko rozsypało.