Aktor Arkadiusz – Zapis 322

Sen z 01.01.2022

 

Leżałam w łóżku z Policjantem, tak jakby na otwartej przestrzeni. Dobrze mi było, tuliłam się do niego i delikatnie całowałam. On też odpowiadał czułością. Patrzyłam w niego i wreszcie skojarzyłam rysy twarzy. Wyglądała jak Aktor Arkadiusz który gra policjanta w polsatowskim serialu. Miał ciemno czerwony sweter i jasną koszulę na sobie.

W pewnej chwili wstałam i zaczęłam iść po śniegu lekko w dół, za mną szło czworo dzieci.

Rozkładałam ręce i podnosiłam je do góry, ta moja dziecięca świta naśladowała moje ruchy. Policjant stał na szczycie i robił zdjęcia profesjonalną lustrzanką. Nagle jeden mały wywróciła się w chaszcze, wyciągnęłam go, wytrzepałam mu buzie ze śniegu.

Dziwne było to dziecko….taką tą twarz miało jakąś …. wypadły mu klucze przy upadku. Jedne podniósł policjant drugie Ja.

Wróciła do łózka z policjantem, i zaczęłam mówić, że moglibyśmy spróbować być razem. Tak na pół gwizdka. Powiedziała, że mogę nie wytrzymać, bo jego Ojciec pali 20, powiedziałam że mój też palił jak żył, ale rzucił.

Pojechaliśmy chyba na północny zachód Rzeszowa, bo zobaczyłam mapę miasta i lokalizacja pokazali się na lewo i do góry. ( wyruszyliśmy z pozycji na dole i po prawej). Na taki cypelek miasta, najdalej wysunięty punkt.

Zaczęłam mu opowiadać że miałam zdarzenie z pigułką gwałtu ( konkretnie o tym !!!!). A On że wie, cała komenda o tym mówiła i trzepali o to Dariusza. Komendant podobno się wściekł. Zrobiło mi się nie przyjemnie, nie chciałam znać szczegółów. Wyglądało na to, że to tylko ja nic nie wiedziałam. Dojechaliśmy do jakiejś knajpy i weszliśmy do środka.

 

 

Edit godz 11: 18 : przypomniałam sobie że młody ksiądz powiedziała do mnie że mnie weryfikują, na razie po cichu. Wyglądał góra na dwadzieścia pare lat, zadbany zarost czarne włosy.